دوره آموزش Design Patterns در پایتون

دوره آموزش Design Patterns در پایتون

الگوی طراحی چیست؟

الگوی طراحی یک راه حل کلی قابل تکرار برای یک مشکل معمول در طراحی نرم افزار است. الگوی طراحی یک طرح تمام شده نیست که بتواند مستقیماً به کد تبدیل شود بلکه توضیحات یا الگویی برای نحوه حل مسئله است که می تواند در شرایط مختلف مورد استفاده قرار گیرد. دیزاین پترن‌ها می توانند با ارائه پارادایم های آزمایش شده و اثبات شده توسعه، روند توسعه را تسریع کنند. طراحی موثر نرم افزار مستلزم در نظر گرفتن مواردی است که ممکن است در مراحل ابتدایی قابل مشاهده نباشد. استفاده مجدد از الگوهای طراحی کمک می کند تا از ایجاد شدن مسائل ظریفی که می توانند مشکلات اساسی ایجاد کنند جلوگیری شود. غالباً، مردم فقط می دانند که چگونه برخی از تکنیک های طراحی نرم افزار را برای مشکلات خاص به کار بگیرند. به کارگیری این تکنیک ها برای طیف وسیعی از مشکلات دشوار است. دیزاین پترن‌های متداول می توانند با گذشت زمان بهبود یابند و آنها را نسبت به طرح های موقت مقاوم تر سازد.

 

آیا دوره آموزش دیزاین پترن‌های پایتون پیش نیاز دارد؟

از آنجایی که قراره دیزاین پترن‌ها را در پایتون آموزش ببینید پس باید با پایتون آشنا باشید. برای آشنایی با پایتون میتوانید دوره آموزش زبان python را ببینید.

 

چرا باید دوره آموزش دیزاین پتر‌ن پایتون را ببینیم؟

الگوهای طراحی ضروری ترین بخش مهندسی نرم افزار هستند، زیرا راه حل های تکرارپذیر کلی را برای یک مشکل رایج در طراحی نرم افزار ارائه می دهد. آنها معمولاً نشان دهنده برخی از بهترین شیوه هایی هستند که توسط توسعه دهندگان نرم افزار شی گرا مجرب اتخاذ شده است

 

دوره آموزش دیزاین پترن در پایتون مناسب چه کسانی است؟

این دوره جزو دوره‌های پیشرفته پایتون میباشد بنابراین باید به خوبی پایتون را بلد باشید. پیشنهاد میشود ابتدا دوره‌های آموزش پایتون و آموزش الگوریتم نویسی پایتون را ببینید.

 

فایل های مورد نیاز رو میتونید از اینجا دانلود کنید


3:13:17


0

معرفی دوره

3:47

رایگان

1

Singleton

8:18

رایگان

2

Factory

20:38

4

Prototype

7:13

5

Builder

17:22

6

Adapter

9:2

7

Decorator

7:41

8

Facade

6:52

9

Proxy

6:18

11

Strategy

6:25

12

Iterator

5:39

13

Observer

14:54

14

Template method

12:18

15

State

15:39

16

Composite

21:26

ارسال نظر

تلاش میکنم سوالات شما را در کمتر از یک روز پاسخ بدم