دوره آموزش تست نویسی در پایتون

دوره آموزش تست نویسی در پایتون

 #  Unittest چیست؟

تقریبا در همه زمینه‌ها، محصولات بطور کامل قبل از عرضه آزمایش میشوند تا از کیفیت و عملکرد آنها اطمینان حاصل شود. Unit Testing اولین سطح تست نرم افزار است که در آن کوچکترین قسمتهای قابل تست یک نرم افزار وجود دارد. این مورد برای تأیید صحت عملکرد هر واحد نرم افزاری طبق طراحی انجام می شود. تست برنامه‌ها در پایتون موضوعی عظیم است و می تواند با پیچیدگی های زیادی همراه باشد ، اما لازم نیست سخت باشد. روشهای زیادی برای تست کد شما وجود دارد. در این دوره با مهمترین ابزارها در این صنعت آشنا میشوید.
 
 

 #  در دوره آموزش تست نویسی پایتون چه چیزی می‌آموزیم؟

این آموزش برای هر کسی است که یک برنامه فوق العاده در پایتون نوشته است اما هنوز هیچ تستی ننوشته است. در این آموزش ، نحوه ایجاد یک تست اولیه ، اجرای آن و پیدا کردن اشکالات را قبل از کاربران یاد می گیرید! در مورد ابزارهای موجود برای نوشتن و اجرای آزمایش ها، بررسی عملکرد برنامه خود و حتی جستجوی مسائل امنیتی خواهید آموخت.
 
 

 #  بعد از این دوره چه کنیم؟

این دوره در سطح مقدماتی است. برای پیشرفت در تست نویسی پایتون، بعد از این دوره، پیشنهاد میکنیم دوره سوم آموزش پروژه محور پایتون را ببینید که در این دوره به صورت پروژه محور به نوشتن تست پرداخته‌‌ایم.


1:02:18


0

intro

5:30

رایگان

1

doctest

7:36

رایگان

2

unittest module

15:10

رایگان

3

fixtures

12:27

رایگان

4

nose

7:32

رایگان

5

pytest

5:54

رایگان

6

pytest fixtures

5:8

رایگان

7

pytest raises

3:1

رایگان

ارسال نظر

تلاش میکنم سوالات شما را در کمتر از یک روز پاسخ بدم